İzobedel 410 Avantajları
 

Yekpare kaplanabilme:

İzobedel 410’un bu özelliği sayesinde yüzeyi önceki alanın cinsi ne olursa olsun (mermer, mozaik, beton vb.) kaldırmadan gerekli ön hazırlıklar yapıldıktan sonra tek parça halinde derzsiz bir şekilde kaplanabilir. Metraj ister 50 m2 ister 5000 m2 olsun uygulamada değişen bir şey yoktur. Aynı zamanda yüzeyde değişik olarak birden fazla kaplama malzemesi olması da uygulamaya engel değildir.

 

 

Sıvı geçirimsizlik:

İzobedel 410’un kimyasal olarak kapalı gözenek bir malzeme olması ve yekpare uygulanabilmesi sayesinde yapılan kaplama su izolasyonu sağlamaktadır. Su baskını gibi beklenmeyen tatsız sürprizlere karşı alt katları korumak için mükemmel bir avantaj teşkil eder. Böyle bir durumda derz sistemi ile uygulanan bir kaplama çaresizdir. Hatta suya karşı hassas bir malzeme olan parke kullanılamaz hale gelebilir.

 

Sürtünme direnci:

Yekpare olarak uygulanan benzer kaplama sistemlerinde, yapılan kaplamayı koruyan her hangi bir uygulama yoktur. Bu sebeple yapısı itibariyle basınç mukavemeti yüksek olmasına karşın mekanik olarak dirençli olmayan kaplama malzemesi kısa sürede çizilir ve istenmeyen çirkin bir görüntü oluşur. İzobedel 410Poliüretan sistemlerde ise bunu engelleyen yoğun insan ve araç trafiğine karşı dayanıklı, yüksek sürtünme direncine sahip İzobedel 410 Lak  son kat boya kullanılır.

 

 

 

Sonsuz renk seçeneği:

İzobedel 410 Poliüretan sistemlerdeki koruyucu son kat boyalar müşterinin isteğine göre geniş bir yelpazeye sahip olan RAL renklerinde üretilir.

 

Renk değiştirebilme özelliği:

İzobedel 410 Poliüretan sistemlerinde herhangi bir dekorasyon değişikliğinizde yeni dekora uygun bir renkle değiştirilebilir. Küçük bir maliyetle seçilen yeni renkteki son kat boya uygulaması yeniden kaplanmış hissi verecektir.

 

 

 

Kolay temizlik ve hijyen:

İzobedel 410 Poliüretan sistemlerinin yekpare uygulanması sebebi ile temizlik diğer derzli sistemlerden çok daha kolaydır. Aynı zamanda ahşap veya diğer derzli sistemlerdeki bakım maliyeti bu sistemde bulunmaz. Halıda karşılaşılan leke gibi problemlerin bu sistemde yeri yoktur.

 

Estetik ve sıradışı görünüm:

İzobedel 410 Poliüretan kaplamalarının bilinen diğer tüm klasik kaplama sistemlerinden farklı bir görüntüye sahip olduğu açıkça ortadır. Son yıllarda birçok işletme ve mağazalar sıra dışı görünümü sebebi ile yine İzobedel 410 Poliüretan kaplama sistemlerini tercih etmektedir.

 

 

 

 

 

   
  Hakkımızda | Referanslar | Belgeler | Ürünler | Talep Formu | İnsan Kaynakları | İletişim